CZYSZCZENIE I SIODŁANIE

Współpraca z koniem nie zaczyna sie z grzbietu, ale już w stajni. Konia przed jazdą musimy przygotować. Każdy jeździec powinien samodzielnie wyczyscić konia przed jazdą, wręcz nawet chcieć i lubić to robić. Jeśli tego nie potrafisz zapraszamy na warsztaty z nauki siodłania i czyszczenia. Niby żadna filozofia, jednak należy umieć zrobić to poprawnie i bezpiecznie.

PRZEDSZKOLE NA KOPYTACH

W zajęciach nauki jazdy konnej mogą uczestniczyć dzieci od najmłodszych lat życia, pod warunkiem, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Dla maluchów przewidujemy oprowadzki trwające około 15 minut, podczas których instruktor prowadzi konia stępem.

JAZDA NA LONŻY

Najlepszy sposób aby uczeń mógł skoncentrować się na ćwiczeniu równowagi i wyrabianiu dosiadu. Zapraszamy wszystkich początkujących oraz już zaawansowanych jeźdzców aby dopracować Swój dosiad.

UJEŻDŻENIE

"Trenig konia to tak naprawdę trening nas samych, bez postępu w naszych umiejętnościach, nie będzie prawdziwego postępu u konia". Trening ujeżdżeniowy pozwoli na poszerzenie horyzontów w świecie jeździeckim... To od tego wszystko się zaczyna, na tym wszystko się opiera! Na co dzień mozolna praca, która zaowocuje w dalszej pracy(w dalszym rozwoju), jest to fundament dalszej drogi.

TRENINGI INDYWIDUALNE

Jeśli nie czujesz się komfortowo w zastępie, bądz nie potrafisz opanować konia na tyle by bezpiecznie korzystać z czworoboku lub parkuru zapraszamy do skorzystania z oferty treningu indywidualnego.  Oferta ta dotyczy również osoby, które chcą w tajemnicy przed resztą świata utrzymać fakt rozpoczęcia nauki.

ODWIEDZINY STAJNI

Wizyta w Szkole na kopytach, to nie zapomniane doświadczenie. Stajnia w której mieszkają konie różnych ras, kolorów i wielkości jest świetnym miejscem, aby dzieci mogły zgromadzić odrobinę wiedzy oraz spędzić czas z Naszymi kopytnymi przyjaciółmi. Dzieci będą miały możliwość przejażdżki na koniu, oraz w aktywny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu. Zajęcia prowadzone będą przez Instruktora jazdy konnej, natomiast temat zajęć ustosunkowany jest do wieku grupy. Opiekunowi grupy/organizatorowi wyjazdu do stajni, który będzie chciał skorzystać z oferty, zostanie ona przedstawiona na e-mail.

OFERTA EDUKACYJNA

ODWIEDZINY KUCYKA W SZKOLE LUB PRZEDSZKOLU

Nasz Stefanek bardzo lubi dzieci, jest mały i z chęcią może odwiedzić Wasze przedszkole bądz szkołe, aby opowiedzieć co lubi robić w wolnym czasie i troszkę wspomnieć o podstawie bezpieczeństwa i zachowania wokół zwierząt. Tematyka zajęć z kucykiem ustosunkowana jest do wieku grupy. Zajęcia prowadzone są przez Instruktora jazdy konnej.